Dodaj komentarz i/lub ocenę operatora spikon

spikon
Polska
spikon
Infolinia: 58 727 07 77
4.42
Opinie 37
Oceny 38
Możesz ocenić nie więcej niż trzech operatorów
Możesz także dodać komentarz dotyczący operatora spikon
W trosce o rzetelność ocen i komentarzy prosimy o podanie numeru klienta lub numeru telefonu. Pozostanie on wyłącznie do wiadomości operatora i redakcji serwisu. Jeśli operator nie zgodzi się z opinią, a poniższe pole będzie niewypełnione, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarza/oceny.
Komentarz zawierający treść reklamową, bądź sprzeczny z zasadami współżycia społecznego będzie usunięty.Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, skracania, bądź usuwania komentarzy bez podania konkretnej przyczyny.

eTelefonia.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Uwaga. Twój adres IP będzie zapisany w bazie danych wraz z dodaniem komentarza. Nie będzie on jednak wyświetlony na stronie.

Komentarze internautów

02.03.2017 09:11
Moja przygoda ze spikonem: - szybka i bez problemowa rejestracja (PLUS) - ładny panel (PLUS) - wybieram numer 12 210 04 02 z puli dostępnych numerów i co się okazuje - mogę z niego dzwonić, ale przy próbie połączenia z tym numerem zgłasza się zupełnie inny abonent, który ma już ten numer zarejestrowany na siebie (MINUS) - ok, zmieniam numer na inny - tym razem 12 210 04 06 numer działa bez problemu przez niecałe 2 dni, nasza firma przekazuje ten numer klientom, po czym numer przestaje działać, a każda próba połączenia z tym numerem kończy się komunikatem (nie ma takiego numeru) (MINUS) - po 3 dniach ze spikonem szukam nowego operatora
22.04.2016 15:11
voip od Upc od kilku dni najbardziej korzystny,majac neta od nich za VOIPa bez-limitu do wszystkich krajowych i stacjonarnych zagranicznych jest tylko stala ryczaltowa oplata 20PLN i nic wiecej.
03.04.2016 12:15
jakosc i obsluga w porzadku,ale ceny na infolinie 801 rodem z telefonii komorkowej,a usluga VOIP powinna byc tanim zamiennikiem tradycyjnej telefonii PSTN.
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP