Dodaj komentarz i/lub ocenę operatora PLFON

PLFON
Polska
PLFON
Infolinia: 222610610
3.37
Opinie 100
Oceny 104
Możesz ocenić nie więcej niż trzech operatorów
Możesz także dodać komentarz dotyczący operatora PLFON
W trosce o rzetelność ocen i komentarzy prosimy o podanie numeru klienta lub numeru telefonu. Pozostanie on wyłącznie do wiadomości operatora i redakcji serwisu. Jeśli operator nie zgodzi się z opinią, a poniższe pole będzie niewypełnione, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarza/oceny.
Komentarz zawierający treść reklamową, bądź sprzeczny z zasadami współżycia społecznego będzie usunięty.Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, skracania, bądź usuwania komentarzy bez podania konkretnej przyczyny.

eTelefonia.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Uwaga. Twój adres IP będzie zapisany w bazie danych wraz z dodaniem komentarza. Nie będzie on jednak wyświetlony na stronie.

Komentarze internautów

Maciej Raportuj
20.03.2017 17:08
Pomimo że czasem korzystam to nie mogę wystawić pozytywnego komentarza. Moje niezadowolenie wynika z nieprawidłowego działania aplikacji Fonup. Z odpowiedzi jaką otrzymałem z Biura Obsługi Klienta cyt: Trwają prace techniczne związane z aplikacją Fonup na smartfony, w związku z tym aplikacja może działać niepoprawnie, mogą występować problemy ze słyszalnością podczas połączeń. Polecamy korzystanie z aplikacji Zoiper. Mogę tylko dodać od siebie że nowa aplikacja Fonup nigdy nie działała tak jak należy a zachęcanie do korzystania z aplikacji Zoiper pozostawiam bez komentarza.
28.09.2015 23:49
jak dla mnie najlepszy!!!! bez problemu a do Niemiec na komórki chyba najtaniej!!! Jak jest problem załatwiany od ręki
Natalia Raportuj
29.08.2015 12:08
5 dni temu rejestracja i nic, nie mogę nawet zadzwonić. Doładowane konto, i nadal nic. Zgłosiłem na infolinii awarię i nadal nic. NIE POLECAM.
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP