Dodaj komentarz i/lub ocenę operatora IPcall.pl

IPcall.pl
Polska
IPcall.pl
Infolinia: 048 380 10 10
4.85
Opinie 631
Oceny 135
Możesz ocenić nie więcej niż trzech operatorów
Możesz także dodać komentarz dotyczący operatora IPcall.pl
W trosce o rzetelność ocen i komentarzy prosimy o podanie numeru klienta lub numeru telefonu. Pozostanie on wyłącznie do wiadomości operatora i redakcji serwisu. Jeśli operator nie zgodzi się z opinią, a poniższe pole będzie niewypełnione, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarza/oceny.
Komentarz zawierający treść reklamową, bądź sprzeczny z zasadami współżycia społecznego będzie usunięty.Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, skracania, bądź usuwania komentarzy bez podania konkretnej przyczyny.

eTelefonia.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Uwaga. Twój adres IP będzie zapisany w bazie danych wraz z dodaniem komentarza. Nie będzie on jednak wyświetlony na stronie.

Komentarze internautów

09.09.2018 06:53
Korzystam z usług IPCALL w firmie już ponad rok i nie mam żadnych zastrzeżeń. Mogę polecić tego operatora jako jednego z najlepszych operatorów VOIP.
bok@ipcall.pl Raportuj
14.04.2017 11:18
Panie Wojtku, niestety z racji bardzo różnych stawek za połączenia do tego samego kraju lecz na różne kierunki, nie jesteśmy wstanie stworzyć jednej niskiej i atrakcyjnej stawki dla całego kraju. Dlatego dla jednego kraju może być kilka kilkanaście stawek za połączenie. Bardzo często jest to uzależnione od lokalnego regulatora w danym kraju. Jeśli mieli byśmy stworzyć jedną płaską stawkę na połączenia do danego kraju wiązało by się to z dużo mniej atrakcyjnymi cenami.
Waldek Raportuj
13.04.2017 12:56
Jakość działania w porządku. Niestety ceny połączeń z kosmosu. Nie mam czasu na sprawdzanie konkretnego kierunkowego w każdym kraju za każdym razem, a tutaj różnice są znaczne, a różnice sięgają 5 krotności ceny. Zdecydowanie nie polecam dla połączeń za granicę.
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP